L O A D I N G
Meander sport - banner

Usługi alpinistyczne

Skontaktuj się

Usługi alpinistyczne

Naszą pasję wspinania się w górach na całym świecie przenieśliśmy do wyzwań dnia codziennego realizując specjalistyczne prace alpinistyczne w każdej branży. Specjalizujemy się w montażach i demontażach konstrukcji na dużych wysokościach w miejscach trudnodostępnych. Wykonujemy prace antykorozyjne w przemyśle ciężkim oraz telekomunikacyjnym. Zrealizowane projekty dotyczące kominów, chłodni, silosów, suwnic, szybów górniczych, budynków mieszkalnych i przemysłowych, dachów, zbiorników etc. zostały potwierdzone referencjami

Zobacz Usługi

Doświadczony zespól

Nasz zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, prac na wysokości, architektury i inżynierii zapewnia wsparcie i porady potrzebne w realizacji Twojego projektu.

Sprzęt nawyższej jakości

W Meandersport od początku stawiamy na najwyższą jakość. Dlatego otrzymujesz od nas sprzęt chroniący przed upadkiem wykonany z najlepszych materiałów.

Dopasowane usługi

Projektując kierujemy się indywidualnymi potrzebami i szczegółowymi warunkami panującymi w konkretnym miejscu pracy. Każdy system jest projektowany i wdrażany indywidualnie.

Nasze doświadczenie

Dlaczego My?

650 tys. metrów kwadratowych pomalowanych konstrukcji
81 tys. ton zdemontowanej i zamontowanej konstrukcji
6783 wypielęgnowanych drzew
48 tys. metrów kwadratowych umytych elewacji budynków

Zalety

01

Wieloletnie doświadczenie – jesteśmy na rynku od 1995 roku

02

„Nasza praca naszą pasją”. Wywodzimy się z grupy alpinistów i grotołazów

03

Indywidualne podejście i kompleksowa obsługa

Potrzebujesz pomocy ?

Rozpocznij z namikolejny projekt

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaangażowania naszych specjalistów na każdym etapie Twojego projektu. Twoja realizacja to nasz wspólny cel, który razem osiągniemy.

Darmowa wycena
Dopasowane płatności
Wyślij zapytanie

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili