L O A D I N G
Meander sport - banner

Usługi alpinistyczne

Skontaktuj się

Usługi alpinistyczne

Naszą pasję wspinania się w górach na całym świecie przenieśliśmy do wyzwań dnia codziennego realizując specjalistyczne prace alpinistyczne w każdej branży. Specjalizujemy się w montażach i demontażach konstrukcji na dużych wysokościach w miejscach trudnodostępnych. Wykonujemy prace antykorozyjne w przemyśle ciężkim oraz telekomunikacyjnym. Zrealizowane projekty dotyczące kominów, chłodni, silosów, suwnic, szybów górniczych, budynków mieszkalnych i przemysłowych, dachów, zbiorników etc. zostały potwierdzone referencjami

Zobacz Usługi

Praca na wysokości - efektywne rozwiązanie dla trudno dostępnych miejsc

Wykonując prace alpinistyczne w Głogowie jesteśmy w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w przypadku których tradycyjne metody pracy byłyby czasochłonne, kosztowne lub wręcz niemożliwe do zrealizowania. Dzięki pasji i doświadczeniu alpiniści mogą wykonywać prace na wysokościach szybko i efektywnie, skracając czas realizacji projektów i minimalizując koszty. Nasze usługi wysokościowe to doskonała alternatywa dla wielu prac wykonywanych za pomocą maszyn, zwłaszcza w przypadku miejsc, do których wielkogabarytowy sprzęt miałby utrudniony dostęp.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - profesjonalne usługi alpinistyczne w Głogowie

Podczas wykonywania usług alpinistycznych w Głogowie bezpieczeństwo zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Nasi doświadczeni alpiniści posiadają wiedzę i umiejętności, aby przeprowadzić różnorodne prace na wysokościach w sposób profesjonalny. Bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem, dlatego każde zadanie przy pracy na wysokości z asekuracją jest starannie planowane i wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W trakcie każdej realizacji przestrzegane są wszelkie procedury i zasady bezpieczeństwa zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami.

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy świadczącej usługi alpinistyczne w Głogowie, która łączy pasję do wspinaczki z wysoką jakość wykonania - jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów naszej współpracy.

Doświadczony zespól

Nasz zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, prac na wysokości, architektury i inżynierii zapewnia wsparcie i porady potrzebne w realizacji Twojego projektu.

Sprzęt nawyższej jakości

W Meandersport od początku stawiamy na najwyższą jakość. Dlatego otrzymujesz od nas sprzęt chroniący przed upadkiem wykonany z najlepszych materiałów.

Dopasowane usługi

Projektując kierujemy się indywidualnymi potrzebami i szczegółowymi warunkami panującymi w konkretnym miejscu pracy. Każdy system jest projektowany i wdrażany indywidualnie.

Nasze doświadczenie

Dlaczego My?

650 tys. metrów kwadratowych pomalowanych konstrukcji
81 tys. ton zdemontowanej i zamontowanej konstrukcji
6783 wypielęgnowanych drzew
48 tys. metrów kwadratowych umytych elewacji budynków

Zalety

01

Wieloletnie doświadczenie – jesteśmy na rynku od 1995 roku

02

„Nasza praca naszą pasją”. Wywodzimy się z grupy alpinistów i grotołazów

03

Indywidualne podejście i kompleksowa obsługa

Potrzebujesz pomocy ?

Szkolenia i kursy - zdobądź uprawnienia do alpinistyki przemysłowej!

Dzięki naszej wiedzy i determinacji jesteśmy w stanie realizować wyzwania związane z pracami na wysokościach w każdej branży. Świadczymy m.in. usługi antykorozyjne, arborystyczne, montażowe i demontażowe czy konstrukcji. Zajmujemy się także pracą na cysternach i malowaniem alpinistycznym. Jako zespół działający w branży od wielu lat, mający na swoim koncie wiele realizacji dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą oferując profesjonalne szkolenia. W ramach tych spotkań dzielimy się swoimi doświadczeniami przekazując wiedzę z zakresu doboru odpowiedniego sprzętu czy zasad BHP. Szkolenia prowadzimy w sposób zrozumiały i przystępny dla kursantów - tak, aby każdy z nich zdobył uprawnienia do alpinistyki przemysłowej i był w pełni przygotowany do różnorodnych realizacji.

Prace na wysokościach i realizacja zabezpieczeń

Podczas wykonywania prac na wysokościach zabezpieczenia odgrywają wysoce istotną rolę, dlatego też ich odpowiedni dobór jest kluczowy dla pełnego bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i ich otoczenia. W związku z tym nasza firma oferuje tworzenie projektów i montaż tego typu sprzętu dla wielu branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doskonale dopasować odpowiednie systemy asekuracji do specyfiki wykonywanych robót alpinistycznych. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo.

Galeria

Rozpocznij z namikolejny projekt

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaangażowania naszych specjalistów na każdym etapie Twojego projektu. Twoja realizacja to nasz wspólny cel, który razem osiągniemy.

Darmowa wycena
Dopasowane płatności
Wyślij zapytanie

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili