L O A D I N G

Praca na wysokości Legnica

Jesteśmy firmą założoną w 1995 roku. Przez ten cały czas gromadziliśmy wiedzę zawodową, która zrodziła się z pasji do wspinaczki górskiej. Dzięki temu możemy dziś zaoferować swoje usługi mieszkańcom Legnicy. Działamy na terenie Dolnego Śląska, a siedziba naszej firmy znajduje się w Głogowie przy ul. Gołębiej 5. Mamy za sobą wiele zakończonych realizacji, które poparte zostały wieloma referencjami od zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Prace alpinistyczne na terenie Legnicy

W naszej ofercie proponowanych usług znajdują się prace na wysokościach, które wykonamy w Legnicy. Nie boimy się podejmować żadnych, nawet tych najbardziej wymagających zleceń. Usługi alpinistyczne wykonywane przez naszych specjalistów obejmują wszystkie branże – architekturę, inżynierię, budownictwo i wiele innych. Podejmujemy się również robót antykorozyjnych, do których posiadamy profesjonalny sprzęt zapewniający skuteczność. Posiadamy profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje bezpieczeństwo i zakończenie zlecenia sukcesem. Na swoim koncie posiadamy liczne szkolenia, dzięki którym zdobyliśmy niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość proponowanych usług.

Systemy asekuracji dla bezpieczeństwa

Do naszych usług zalicza się również montaż, przegląd oraz serwis systemu asekuracji w Legnicy. Dzięki fachowej instalacji lub konserwacji korzystanie z systemów będzie bezpieczne. Najwyższa jakość oferowanych usług, doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją bezwypadkowej pracy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, optymalnie rozmieszczając punkty asekuracyjne. Takie działanie skutecznie niweluje ryzyko wystąpienia nieszczęśliwych wypadków. Wszystkie oferowane przez nas certyfikowane systemy wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości o długim czasie bezproblemowej eksploatacji. Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom!

Wycinka drzew na wysokościach w Legnicy

Kolejną z naszych usług jest arborystyka. Dzięki naszym sprzętom oraz umiejętnościom alpinistycznym podejmujemy się każdego zlecenia dotyczącego pielęgnacji drzew. Przycinanie gałęzi, usuwanie suchych liści oraz inne prace, nawet na bardzo wysoko położonych koronach nie są nam straszne. Posiadamy własny, profesjonalny sprzęt, który daje gwarancję bezpieczeństwa oraz szybką i efektywną pracę. Zaufaj fachowcom i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili