L O A D I N G

Praca na wysokości Dolnośląskie

Główna siedziba oraz sklep naszej firmy, znajduje się w Głogowie na ul. Gołębiej 5. Z tego powodu swoje usługi kierujemy do mieszkańców Dolnego Śląska. Posiadamy tutaj wielu stałych i zadowolonych Klientów regularnie korzystających z naszych usług, co jest poparte wieloma dobrymi referencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Prace alpinistyczne na terenie dolnośląskiego

Nasze zamiłowanie do górskich wspinaczek, pielęgnowane przez wiele lat pozwala nam dziś oferować usługi alpinistyczne na terenie woj. dolnośląskiego. Praca na wysokości wymaga profesjonalnego, niezawodnego sprzętu i niezbędnych umiejętności, które udało nam się zdobyć na wielu szlakach w górach. Podejmujemy się zleceń, pochodzących z każdej branży – zarówno budowlanej, architektonicznej czy inżynieryjnej. Doświadczenie z zakresu tych wszystkich dziedzin sprawia, iż nasze usługi prac alpinistycznych są w pełni kompleksowe. Dzięki pasji do gór wkładamy całe serce w realizację zleceń naszych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pracy na wysokościach!

Kompleksowe roboty antykorozyjne na każdej wysokości

Roboty antykorozyjne w dolnośląskim wykonujemy na wszelkich możliwych obiektach i we wszystkich technologiach na terenie całego kraju. Posiadamy niezawodne i profesjonalne sprzęty, takie jak piaskarki, agregaty czy szkielety rusztowań. Wieloletnie doświadczenie, zarówno zawodowe, jak i prywatne zdobywane podczas górskich wspinaczek gwarantuje szybkie i bezpieczne wykonawstwo każdego zlecenia. W swoim portfolio posiadamy dużo zleceń dotyczących silosów, kominów, masztów oraz wielu innych wysokich obiektów. Współpracuje z nami wiele dużych firm, co potwierdza spora ilość pozytywnych referencji.

Instalacja systemów asekuracji na Dolnym Śląsku

Projektujemy i wykonujemy wszelkie systemy ochrony dla pracowników. Oferowane przez nas elementy są gwarancją niezawodnej jakości, co zapewnia bezpieczeństwo pracy. Każdy proponowany system asekuracji w pełni spełnia przepisy BHP, co potwierdzają niezbędne certyfikaty dopuszczające go do użytku. Instalowane przez nas elementy są kluczowe podczas prac na wysokościach – uniemożliwiają upadek, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Indywidualny projekt i przemyślany rozkład punktów ochronnych absolutnie niweluje ryzyko tragedii. Skorzystaj z usług profesjonalistów!

Wycinka drzew na terenie dolnośląskiego

W swojej szerokiej ofercie proponujemy również wycinkę drzew na terenie Dolnego Śląska. Zajmiemy się przycinaniem gałęzi, usuwaniem suchych liści czy innymi czynnościami związanymi z arborystyką. Pielęgnacja drzew wykonywana przez naszych specjalistów jest gwarancją dobrze i sprawnie zrealizowanego zlecenia, zachowując przy tym stuprocentowe bezpieczeństwo osób postronnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili