L O A D I N G

Opis usługi

Spośród wielu produktów oraz usług oferujemy również kurs wysokościowy. Prace alpinistyczne wymagają odpowiedniego przeszkolenia przeprowadzonego pod okiem ekspertów. Nie ma tutaj miejsca na zamyślenia czy nawet drobne pomyłki. Dlatego, aby realizować się w zawodzie alpinisty, należy przejść kurs na prace wysokościowe, podczas którego poznasz wiele technik bezpiecznej pracy.

Alpinizm przemysłowy – profesjonalny kurs

Kurs prac wysokościowych pod okiem naszych doświadczonych instruktorów pozwoli Ci zdobyć multum niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, które są niezbędne do wykonywania zawodu związanego z alpinizmem. Dowiesz się jak dobierać odpowiedni sprzęt, jak wyglądają kwestie prawne oraz jak przestrzegać zasad BHP. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby swoją wiedzę przekazywać w sposób przystępny dla kursantów. Nauka w dobrej atmosferze przychodzi znacznie łatwiej, a bezstresowe podejście zwiększa szansę zdania egzaminu końcowego i zdobycia certyfikatu.

Co daje kurs na alpinistę przemysłowego?

Szkolenia alpinistyczne dają nie tylko perspektywę wykonywania dobrze płatnego zawodu. Zawód alpinisty jest świetnym zajęciem dla osób uprawiających wspinaczkę górską. Kurs na prace wysokościowe otwiera furtkę do niezapomnianych przeżyć. Dla miłośników alpinizmu nie ma nic lepszego niż widok całego miasta z wysokości kilkunastu pięter. Kolejną z zalet szkolenia wysokościowego alpinistycznego jest fakt, iż w miastach nie brakuje zleceń do tego typu prac. Wszechobecne kościoły, wieżowce czy bloki ciągle potrzebują śmiałków, którzy podejmą się realizacji wymaganych robót. Ich zakres jest bardzo szeroki, począwszy na odśnieżaniu dachów, malowaniu budynków czy wieszaniu reklam, a kończąc na wszelkich pracach montażowych i serwisowych. Skorzystaj z naszej oferty i zdobądź uprawnienia do prac wysokościowych!

Szkolenia wysokościowe

 

Meander sport prowadzi szereg szkoleń związanych z bezpieczeństwem pracy na wysokości.

 

  • Montaż systemów asekuracyjnych
  • Szkolenia wysokościowe z użytkowania systemów asekuracyjnych
  • Szkolenia do pracy na wysokości

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili