L O A D I N G

Opis usługi

Nasza firma wykonuje kompleksowe roboty antykorozyjne na terenie całego kraju i w każdej technologii. Specjalizujemy się w pracach metodą alpinistyczną i nie tylko. Wykonujemy realizacje usług antykorozyjnych w różnego rodzaju warunkach. Docieramy do każdego miejsca bez względu na trudność dostępu zapewniając precyzyjne i dokładne wykonawstwo. Wykorzystujemy nowoczesne techniki, których wykorzystanie pozwala nam na wysoką skuteczność realizacji. Ponadto posiadamy własny sprzęt: sprężarki, zestawy piaskarskie, agregaty malarskie oraz rusztowania.

Usługi antykorozyjne – firma z doświadczeniem

Nasi pracownicy mają pełne uprawnienia alpinistyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Wykonaliśmy wiele zleceń na masztach telekomunikacyjnych, silosach, kominach, przenośnikach, elewacjach, szybach górniczych oraz suwnicach. W kwestii robót antykorozyjnych zaufało nam już wiele przedsiębiorców. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak KGHM Polska Miedź SA, Centertel, Elkor, Huta Katowice, Elewarr i inne, na co posiadamy referencje.

Bezpieczeństwo i jakość – priorytety naszych usług antykorozyjnych

Przy realizacji robót antykorozyjnych, nasza głogowska firma działa zgodnie z obecnie obowiązującymi zasadami BHP. Ściśle przestrzegamy najwyższych standardów jakości oraz procedur bezpieczeństwa. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy dokładne analizy techniczne i oceniamy stan powierzchni do obróbki. Na tej podstawie opracowujemy indywidualne strategie i dobieramy odpowiednie technologie oraz materiały, które zagwarantują skuteczną ochronę przed korozją. Dysponujemy także profesjonalnymi systemami asekuracyjnymi, które skutecznie zwiększają ochronę podczas świadczenia usług antykorozyjnych. Mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i otoczeniu w obrębie wykonywanych prac.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty realizacji prac antykorozyjnych. Gwarantujemy skuteczność i terminowość wykonawstwa zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili