L O A D I N G

Sklep górski Salewy – dla mieszkańców Polkowic

Pasja do wędrówek po szlakach i zjazdów na stokach wymaga odpowiedniego ekwipunku. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór odzieży górskiej, narciarskiej czy plecaków dla mieszkańców Polkowic. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Głogowie – zatem nieopodal! Dzięki naszemu asortymentowi podróże pośród ciężkich terenów i ekstremalnych warunków atmosferycznych staną się bezpieczniejsze oraz przyjemniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Odzież trekingowa lub na narty

Odzież górska z naszej oferty to idealnie zrównoważona funkcjonalność wraz z estetyką i niebywałym stylem. Niezależnie od warunków panujących na szlaku, kurtka górska Salewa zapewni Ci niebywały komfort termiczny. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że odzienie gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza, co niweluje ryzyko przegrzania, tym samym zapewniając komfort termiczny. W naszej ofercie znajdziesz także buty górskie Salewa, które są odpowiednio przystosowane do trudnego terenu. Antypoślizgowe podeszwy w połączeniu z wysokimi, sztywnymi cholewami zmniejszają ryzyko upadków, złamań czy skręceń nóg. Buty trekingowe to nieodłączny element wyposażenia każdego narciarza, tak samo jak bielizna termiczna. Chroni ona przed przemoczeniem oraz przeziębieniem organizmu.

Plecaki i systemy asekuracji wysokiej jakości

Producenci plecaków zadbali, aby były one nie tylko praktyczne, ale także wygodne. Niezależnie od długości wędrówki czy ilości wyposażenia, zapewnią one niebywały komfort noszenia. Wiele kieszeni oraz przegród umożliwi spakowanie wielu niezbędnych rzeczy, równocześnie je segregując i nie powodując bałaganu. Solidna konstrukcja oraz ergonomiczne pasy i zapięcia dają pewność wygodnego transportu ekwipunku. Proponujemy także systemy asekuracji mieszkańcom Polkowic. Bezpieczeństwo to priorytet podczas wspinaczki. Proponujemy liny, uprzęże i karabiny, które pozwolą w pełni cieszyć się zdobywaniem trudnych terenów. Dzięki nim zyskasz więcej pewności oraz zapewnisz bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim! Zapraszamy do naszego sklepu turystycznego.

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili