L O A D I N G

Sklep górski dla mieszkańców Lubina

Zima zbliża się wielkimi krokami, więc nadeszła pora na gromadzenie wyposażenia na zimowe harce. Aby dobrze się bawić, bez względu na zmienne, niekiedy ekstremalne warunki pogodowe – należy zapewnić sobie odzież górską lub narciarską. Ofertę kierujemy do Lubina, a nasz stacjonarny sklep mieści się w Głogowie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku z ofertą skierowaną do wszystkich entuzjastów wędrówek i wspinaczek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży trekingowej oraz tej na narty!

Bielizna termiczna wysokiej jakości

Bielizna termiczna to nieodzowny element garderoby podczas górskich eskapad. Została wyprodukowana z wyjątkowych materiałów, które zapewniają nie tylko doskonały komfort termiczny, ale także prawidłową cyrkulację powietrza i regulację wilgoci. Bielizna termiczna zapewnia stuprocentową wygodę połączoną z ochroną przed zarówno przemarznięciem i przemoczeniem, jak i przegrzaniem.

Plecaki ze sklepu Salewa

Są równie niezbędnym elementem wyposażenia podczas długich zjazdów i odległych wędrówek w trudnym terenie – wytrzymałe i w pełni ergonomiczne oraz wyposażone w intuicyjne przegródki. Plecaki Salewa są gwarancją transportu niezbędnego sprzętu oraz akcesoriów, w efektywny i w pełni wygodny sposób. Bez względu na rodzaj trasy oraz poziom aktywności – wysokojakościowe plecaki zostały stworzone z myślą o optymalizacji każdej wycieczki.

Kurtki górskie i buty marki Salewa na każdą porę roku

Nasz sklep turystyczno-górski proponuje mieszkańcom Lubina szeroki asortyment odzieżowy. Oferujemy buty górskie, które są nieodłącznym elementem wypraw w trudnym terenie. Zapewniają stuprocentową stabilizację stopy, uniemożliwiając skręcenie kostki dzięki sztywnej, wysokiej cholewie. Podeszwy są antypoślizgowe, niezależnie od powierzchni – aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo na szlakach. W naszej ofercie widnieje także kurtka górska Salewa, której zadaniem jest zapewnienie optymalnego komfortu termicznego, jednocześnie uniemożliwiając przegrzewanie się. Zapewnia to prawidłowa cyrkulacja powietrza, która uzyskana została dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów.

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili