L O A D I N G

Sklep górski z ofertą dla mieszkańców Leszna

Każdy, kto kocha zimowe harce na świeżym powietrzu oraz długie wędrówki, doskonale wie, że uprawianie hobby staje się znacznie przyjemniejsze w przypadku posiadania dobrze dobranej odzieży oraz akcesoriów. Bez względu na to, czy uskuteczniasz wspinaczkę, zjeżdżasz ze stoków lub preferujesz weekendowe wypady w góry – mamy wszystko, co może się przydać. Ciesz się każdą chwilą spędzoną w plenerze dzięki sklepowi Salewy. Jeśli mieszkasz w Lesznie, wpadnij do nas i zapoznaj się z asortymentem!

Odzież górska i narciarska – Meander Sport

W naszym sklepie znajduje się szeroki asortyment. Proponujemy odzież trekingową lub na narty. Zapewnia ona połączenie funkcjonalności, niebywałego stylu oraz trwałości. Niezależnie od tego, czy pokonujesz tysiące kilometrów na nartach, eksplorujesz trasy wspinaczkowe czy wędrujesz po szlakach, kurtka górska i buty trekingowe Salewa zapewnią Ci prawowitą ochronę, służąc przez co najmniej kilka sezonów. Wodoodporne i wiatroszczelne materiały gwarantują pełen komfort termiczny, chroniąc przed nieprzyjemnymi zjawiskami pogodowymi. Buty górskie zapewniają przyczepność, stabilność oraz wygodę niezależnie od terenu.

Bielizna termiczna i plecaki

W ofercie naszego sklepu turystycznego znajduje się także bielizna termiczna, którą oferujemy mieszkańcom Leszna. Jest to kluczowy element wystroju podczas wypadów w góry – gdzie panują ekstremalne warunki atmosferyczne. Wysoka jakość materiałów jest gwarancją komfortu termicznego. Oddychające włókna zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza i nie wpuszczają wilgoci, zapobiegając uczuciu przegrzania lub przemoczenia. Swoim Klientom proponujemy także plecaki Salewa. Niezbędne wyposażenie trzeba ze sobą nosić w wygodny sposób, dlatego produkty uznanej marki zostały zaprojektowane z myślą o stuprocentowej funkcjonalności oraz ergonomii. Wytrzymałe materiały i duża ilość kieszeni pozwolą dobrze zorganizować pakowanie wyposażenia tak, aby nie obciążać nadmiernie pleców. Dobre wyposażenie to podstawa udanej eskapady w góry, tutaj najważniejszą kwestią jest nie tylko dobra zabawa, ale również wygoda i bezpieczeństwo.

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili