L O A D I N G

Sklep turystyczny – zapraszamy mieszkańców Legnicy

Jeśli zdecydowałeś się na zdobywanie górskich szlaków i zjazdów – w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Proponujemy odzież górską trekingową mieszkańcom Legnicy w naszym stacjonarny sklepie w Głogowie lub w sklepie online. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów, zarówno odzieży, jak i gadżetów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – wyposaż się w odzież na narty i resztę ochronnych elementów garderoby!

Sklep turystyczny – Meander Sport

Jeśli planujesz podbijać szlaki w Tatrach – koniecznie zapoznaj się z ofertą najwyższej jakości odzieży narciarskiej. Jeśli jesteś z Legnicy, przyjedź do Głogowa i wyposaż się przed zimowym szaleństwem. W asortymencie znajdują się buty trekingowe Salewa. Renoma marki daje gwarancję, że obuwie posłuży przez kilka sezonów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas przepraw w ciężkim terenie. Buty górskie to obowiązkowa pozycja każdego pasjonata.

Zadbaj o bezpieczeństwo z odpowiednią odzieżą górską

Jednym z podstawowych elementów garderoby jest bielizna termiczna. To niezbędny element odzieży, której zadaniem jest zarówno chronić przed przemarznięciem, jak i przemoczeniem. Dzięki wysokiej jakości materiałom zapewnia ona prawidłową cyrkulację powietrza, jednocześnie utrzymując optymalną temperaturę ciała. Kurtka Salewa to równie ważny element odzienia. Posiadamy szeroki wybór zarówno męskich, jak i damskich wariantów. Pochodzą one od sprawdzonego, uznanego na całym świecie producenta – a z proponowanych kurtek korzystają nawet zawodowcy w świecie narciarstwa i przepraw górskich. Ponadto oferujemy także plecaki Salewa, które dzięki funkcjonalnym kieszeniom pozwolą zabrać pełen potrzebny ekwipunek. Nieprzemakalna powłoka umożliwia także przenoszenie elektroniki. Zapoznaj się z ofertą sklepu turystycznego Meander Sport!

Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili