Załoga

Oskar „OZZI” Orzechowski – założyciel MEANDER TEAM, członek KTJ Głogów, samodzielny taternik jaskiniowy, zagorzały podróżnik, który nie potrafi siedzieć bezczynnie, taternictwo jaskiniowe, wspinaczka w lodzie i skale, paralotniarstwo, nurkowanie to tylko część z jego zainteresowań, kiedyś wybrał się na wyjazd wędkarski , skończyło się to wypożyczeniem harleya i zjechaniu nim całej okolicy; na swoim koncie posiada m.in. szczyty Himalajów, uczestnictwo w wyprawie PZA MEKSYK 1994 podczas, której ustanowiono rekord we wspinaczce jaskiniowej oraz wiele nurkowań w jaskiniach.
mgr inż. Grzegorz Jabłoński - wieloletni członek KW Wrocław, od ‘86r. Instruktor Polskiego Związku Alpinizmu posiada zweryfikowane państwowe uprawnienia Instruktora Taternictwa Jaskiniowego, uczestnik wielu wypraw speleologicznych na całym świecie, mistrz spokoju i skarbnica wiedzy o czym mógł się przekonać każdy jego kursant.
Mirosław „Kondor” Gołuchowski – prezes KTJ Głogów, samodzielny taternik jaskiniowy,  podczas swojego pierwszego pobytu w Chamonix leżał na trawniku, który był lądowiskiem paralotniarskim i oglądał „skrzydlatych” ludzi, stwierdził wtedy, że on też musi kiedyś tak polecieć, naście lat później sam wylądował na tym samym lądowisku wypełniając swoje postanowienie, poza paralotniarstwem od wielu lat zajmuje się taternictwem jaskiniowym, alpinizmem i wspinaczką czasami również założy butle i da nura pod wodę.
Stanisław „Dziadek” Gołuchowski – najstarszy członek KTJ Głogów, samodzielny taternik jaskiniowy,  niezastąpione wsparcie organizacyjne podczas każdej wyprawy, pomimo już rzadkiego uczestnictwa w akcjach jaskiniowych i wspinaczkowych zawsze chętnie podprowadzi pod otwór i przywita zmęczonych na bazie, obecnie realizuje się w nurkowaniu i paralotniarstwie.
Tomasz „Piachu” Piasecki - założyciel MEANDER TEAM, członek KTJ Głogów, w ostatnim czasie dość intensywnie nadrabia zaległości podróżnicze, w wyprawie do Norwegii nie przeszkodziły mu nawet dwie kule i gipsowy bucik, poza tym lubi pobrudzić się w jakiejś jaskini albo powspinać w skale i ponurkować.
Piotr „Kojot” Błażejczak – założyciel MEANDER TEAM, członek KTJ Głogów, grotołaz alpinista lubiący powspinać się zarówno w lodzie jak i w skale,  czasem z nudów powiesi slackline, na którym udowadnia reszcie teamu, że da się to wykorzystać do czegoś więcej niż opieranie się.